AB System Sp. z o. o. z siedzibą w Rydzynie rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku kontynuując pracę firmy AB System S. C. Nasi pracownicy władają językami obcymi, są wykwalifikowani i elastyczni oraz łatwo dostępni dla klienta.

Od roku 2002 specjalizujemy się w dystrybucji klejów termotopliwych oraz dyspersyjnych renomowanej marki H.B. Fuller. W swojej ofercie posiadamy kleje HOT-MELT, kleje dyspersyjne, kleje poliuretanowe, dodatki uszlachetniające oraz środki do czyszczenia zabrudzeń klejowych. Nasze produkty wykorzystywane są do klejenia wszelkiego typu opakowań z różnych materiałów, etykietowania oraz do oprawy książek a także do paletyzacji. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą klejów, ale również doradztwem technicznym, przeprowadzaniem testów jakościowych i wydajnościowych na naszych produktach u klienta oraz serwisem przygotowawczym do zmiany kleju w procesie technologicznym. Asortyment naszych produktów jest bardzo szeroki.. Naszym klientom gwarantujemy powtarzalność produktu, wysoką jakość zarówno towaru jak i obsługi.  

Od roku 2009 jako jedyny oficjalny dystrybutor zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem systemów Baumer HHS Gmbh., doradztwem technicznym, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym na terenie Polski, Czech i Słowacji. W swojej ofercie posiadamy kompletne układny nanoszenia dyszowo kleju dyspersyjnego i termo topliwego dedykowane do maszyn przemysłu poligraficznego, przetwórstwa tektury falistej oraz dla linii pakowania końcowego. Bardzo mocnym punktem naszej oferty są również komponenty kontroli jakości o które można rozbudować systemy nakładania kleju. Należą do nich czytniki kodów kreskowych, skanery kleju nakładanego dyszowo i liniowo oraz wyrzutniki wadliwych produktów.

 

Polityka jakości

Firma AB System Sp. z o.o.  wdraża kompleksowe systemy klejenia, oraz kontroli produkcji opakowań na rynek polski, czeski, słowacki i ukraiński.  Ponadto oferujemy kompleksową obsługę w doborze i zaopatrzeniu przedsiębiorstw w środki myjące i dezynfekujące.

Wyrażamy przekonanie, że wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta oraz ciągle doskonaląc nasze usługi, jesteśmy współodpowiedzialni za sukces naszych Klientów, dlatego dostarczmy produkty światowych liderów Baumer hhs GmbH i H.B Fuller

Ponadto istotnym dla nas jest prowadzenie działalności w sposób etyczny, zgodny z dobrymi praktykami biznesowymi oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów i norm prawnych.

Nasz system jakości opieramy na wymaganiach ISO 9001:2015 .

Politykę jakości zamierzamy realizować poprzez wytyczanie celów strategicznych oraz ich systematyczne nadzorowanie. Najistotniejsze  z tych celów to:

  • sprawna i terminowa realizacja zamówień
  • rozwój i wzbogacanie oferty asortymentowej
  • zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie wdrażania systemów klejących i kontroli, klejów przemysłowych oraz środków dezynfekujących
  • ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów wewnętrznych
  • zwiększanie świadomości jakościowej pracowników i rozwijanie pracy zespołowej
  • dbałość o środowisko naturalne
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych i partnerskich relacji z naszymi dostawcami, klientami jak również innymi stronami zainteresowanymi.

Nasza dewiza :

„ Przez jakość do perfekcji”

 Pracownicy firmy znają i utożsamiają się z tą polityką oraz świadomie podejmują  i realizują wszystkie działania, aby urzeczywistnić Politykę Jakości i osiągać wytyczone cele.

Pliki cookie ułatwiają nam dostarczanie Państwu naszych usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.